Репатріація тіл померлих

Серед наших партнерів є компанії перевізники, авіакомпанії, державні інстанції, які беруть участь в процесі узгодження і оформлення документів на транспортування тіла померлої людини і безліч ритуальних бюро з усього світу. Це дозволяє нам виконувати доставку тіла померлого швидко, якісно, за прийнятною вартістю і з максимальним ступенем турботи про почуття й емоції рідних і близьких померлої людини.

Доставка тіла померлого по всьому світу

Володіючи багаторічним досвідом доставки тіла померлого (вантаж 200) по всьому світу, або останків померлої людини, ми сприяємо проведенню перевезення тіла, надаємо інформаційні консультації, відповідаємо на всі запитання. Ми долаємо всі бюрократичні зволікання, юридичні та адміністративні перепони і можливі проблеми з логістикою.

Ритуальний будинок «Пантеон» має в своєму розпорядженні документи та ліцензії, що дозволяють отримати за заявою родичів необхідні дозволи на оформлення документів для репатріації тела.

Ми з підвищеною увагою ставимося до того, якого віросповідання був померлий, намагаємося врахувати ідеологію його життя, а також взяти до уваги національність померлої людини. Завдяки тому, що наш персонал розмовляє багатьма мовами відмінно і розбирається в культурології кожного народу, ми знаходимо спільну мову з усіма клієнтами.

Що входить до переліку послуги репатріація тіл померлих:

Ритуальний будинок «Пантеон» має в своєму розпорядженні необхідні транспортні засоби, а також кваліфікований персонал, зв’язки по всьому світу і надійних партнерів. Весь ритуальний транспорт оснащений необхідною системою охолодження, яка дозволяє перевозити тіла на далекі відстані без шкоди для їх збереження і цілісності. Наш міжнародний масштаб дозволяє нам пропонувати багато варіантів доставки тіла: ми можемо запропонувати швидке перевезення покійного від дверей до дверей сухопутними шляхами, організувати репатріацію тіла повітряним транспортом, а також організувати доставку праху в будь-яку точку світу.

Репатріація покійного в Україну з усіх країн Європи, СНД і практично з будь-якої країни світу.
Репатріація сухопутним транспортом (катафалком) – це послуга, яку ми часто рекомендуємо, так як це дешевше і швидше, ніж репатріація повітряним транспортом, а також дозволяє здійснити перевезення тіла померлого до дверей. Наші клієнти практично завжди знають як саме вони хочуть перевозити тіло померлої людини. Але в деяких випадках наша професійна консультація допомагає їм остаточно визначитися.

Для того, щоб процес репатріації тіла пройшов якомога швидше, а також не виникало ніяких складнощів і проблем, ми пропонуємо звернути увагу на наші послуги. Ми подбаємо про те, щоб все пройшло на належному рівні, а тіло померлої людини або його прах було доставлено до місця призначення вчасно і без ексцесів. Для отримання відповідей на питання, що цікавлять вас, а також виконання послуг по репатріації тіла вашої близької людини, звертайтеся до нас і ми вам допоможемо.

Вантаж 200

Наявність сертифікату на право продажу авіаційних перевезень дозволило укласти прямі договори про співпрацю з такими авіакомпаніями, як:
MAУ, Lufthansa, KLM, TurkishAirlines, AirFrance, Britishairlain, flyDubai і інші.

Компанія має зв’язку практично в усіх країнах світу, але в разі необхідності, наш представник самостійно виїжджає в будь-яку країну і повністю бере на себе оформлення всіх документів, необхідних для транспортування тіла. Так само наша компанія надає повний юридичний супровід всіх процесів, пов’язаних з транспортуванням тіл померлих, в будь-якій країні світу.

Наші кваліфіковані співробітники повністю компетентні за всіма вимогами і законодавчим нормам країн Європи, СНД, США, що дозволяє оформити всі необхідні документи в найкоротші терміни. Наше ритуальние агенство офіційно співпрацює з ритуальними агенствами повного комплексу, в країнах СНД, Європи, США. Кваліфікований персонал наших партнерів підготує померлого за всіма вимогами і стандартами для подальшої відправки і подальшого прощання.

Наша ритуальна служба організовує розшук і повернення останків тіл Громадян України з будь-якої точки світу. Також в спектр послуг, що надаються входить організація поховання покійного (як поховання, так і кремація).

Згідно з міжнародними санітарним вимогам, тіло поміщається в герметичний транспортувальний цинковий контейнер, який при необхідності може комплектуватися додатковими фільтрами.

© 2021 ПАНТЕОН - ритуальні послуги м. Київ