Послуги холодильної камери в Києві

Послуги зберігання тіла. Перевезення тіла в холодильну камеру для зберігання.
Саме тихе і спокійне місце в лікарні – це, природно, морг. Однак на сьогоднішній день морг може бути не тільки державною інстанцією. Деякі ритуальні агентства пропонують послуги зберігання тіла на приватних засадах в сучасних холодильних камерах, що відповідає останнім технологіям і технічним нормам, що дозволяє виключити безліч бюрократичних зволікань і зберігати тіло покійного стільки часу, скільки знадобитися його родичам, або для інших необхідних і важливих маніпуляцій.

Послуги транспортування тіла в холодильну камеру в м.Київ

Перевезення тіла в холодильну камеру може знадобитися в різних ситуаціях і нерідко близькі або рідні намагаються звертатися до професіоналів для виконання всіх необхідних процедур і маніпуляцій з тілом та обличчям покійного. Дуже часто послугою холодильної камери користуються при необхідності довгого зберігання тіла для подальшого поховання в конкретний день або встановлення причини смерті, яка вимагає часу.

Ми пропонуємо перевезення (транспортування) тіла до холодильної камери для зберігання тіла. У нас працюють досвідчені фахівці, здатні провести всі необхідні процедури з тілом, готуючи його до транспортування і подальшого поховання.

Що входить до переліку послуги холодильної камери (зберігання тіла):

Обмивання тіла

його гігієнічна обробка, а також дезодорування

Санітарна обробка

Одягання його в одяг

Нанесення якісного макіяжу

Зберігання тіла

в особливих умовах необхідну кількість часу.

© 2021 ПАНТЕОН - ритуальні послуги м. Київ