Похорони тварин в Києві

Смерть улюбленої тварини кожен переживає так, немов втратив рідну і саму близьку людину. До тварин в родині звикають, їх люблять, про них піклуються і коли ці тварини вмирають, хочеться поховати їх належним чином – поховати з усіма почестями. В такому випадку підшукуються спеціальні кладовища, оформлюються необхідні документи, замовляються пам’ятники і подальший догляд за могилами.

Для захоронення тварини ми надамо спеціальні труни і вінки, а після поховання подбаємо про його могилу і її належне оформлення і облаштування. Для кожного окремого поховання ми запропонуємо відповідні пам’ятники або статую. Виберемо відповідну табличку і напишемо важливі слова, які ви хотіли б сказати. Також пропонуємо виготовлення особливих пам’яток для тварини з нанесенням його портрета на даний атрибут.

Кремація тварин в Києві

Наше ритуальне бюро пропонує послуги кремації і захоронення тварин в Києві, які дозволять не тільки поховати улюбленця родини в призначеному місці – на кладовищі для тварин, але і не викличе додаткових проблем, які можуть бути пов’язані з пошуком відповідного місця і вибором ритуальної атрибутики на могилу. Ми знаємо, як проводити поховання тварин, щоб гідно вшанувати їх пам’ять.

© 2021 ПАНТЕОН - ритуальні послуги м. Київ